האם גדר תינוקות נועדה להגן על התינוק או על כל המשפחה

תוכן עניינים

מה היא גדר תינוקות?

גדר תינוקות היא גדר או שער בטיחות, שמתקינים בקרבה של מדרגות, מעליות או מקומות מסוימים בבית שבעייתי והתינוקות יתקרבו אליהן. הגדר נשארת סגורה כל היום אלא בעת השימוש בה והפתיחה שלה, וכך בעצם ניתן להבטיח שהילדים חלילה לא יפלו או יגיעו למקומות שלא כדאי שיסתובבו בהם לבד.

כיצד מגנה גדר התינוק על התינוק?

גדר לתינוקות בעצם תוחמת עבור התינוק את השטחים בבית שהוא יכול להסתובב בהם בחופשיות, ומאפשר גם עבורו וגם עבור כל המשפחה, ראש שקט, כאשר אנחנו יודעים שהוא בטוח, ואין שום סיכוי שהוא ירד או עלה במדרגות ומסתובב במקומות שלא מותאמים לו.

איפה מומלץ להתקין גדר תינוקות? 

גדר לתינוקות מומלצת מאד להתקנה בפתחי מדרגות, מרתפים וכדומה, וכן גם למשל ביציאה לגינה, למרפסת או כל מקום מסוכן ובעייתי בהתאם למבנה הבית שלכם. הגדר פשוטה להתקנה, ומבטחת אותנו בכל שעה ביום. כמובן שאנחנו תמיד עם התינוק ותמיד משגיחים עליו – אך הגדר מעניקה לנו ארשת ביטחון שמבטיחה שמירה והגנה עליו בכל מקרה.

איפה קונים גדר תינוקות?

גדר לתינוקות נמכרת כיום בכל חנות לבית, למוצרי תינוקות ובסופרים גדולים. מדובר במצרך מקובל ובסיסי, שרבים בוחרים להשתמש בו ובעיקר בבתים פרטיים עם מדרגות.

אל תפספסו את הכתבות השוות>>super.org.il

Facebook

מי אנחנו?

פורטל התוכן של TalkBack הוא הפורטל הגדול בישראל המביא עד אליכם את כל הכתבות הכי איכותיות בנושאים הכי חמים שכולם מדברים עליהם, כך שאין סיכוי שלא תהיו בעניינים. אנחנו מרכזים עבורכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת בנושאים הכי חשובים והכי עדכניים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

דילוג לתוכן